8T024B19PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T024B19PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 19C 19#12 PIN RECP
Fitxak: 8T024B19PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 738 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 738 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8T024B19PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T024B19PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 19C 19#12 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 738 pcs Datuen fitxa 8T024B19PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-23817
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy