8T018Z32PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T018Z32PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Fitxak: 8T018Z32PN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 862 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8T018Z32PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T018Z32PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 862 pcs Datuen fitxa 8T018Z32PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-23774 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount