8T016Z26PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T016Z26PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 26C 26#20 PIN RECP
Fitxak: 8T016Z26PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 758 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8T016Z26PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T016Z26PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 26C 26#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 758 pcs Datuen fitxa 8T016Z26PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-23735
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8T016Z26PN-LC
8T016Z26PN-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT