8T014F15PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T014F15PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Fitxak: 8T014F15PN-LC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
8T014F15PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T014F15PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1048 pcs Datuen fitxa 8T014F15PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-15
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-23611 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount