8LT725Z43SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT725Z43SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Fitxak: 8LT725Z43SA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 554 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 554 pcs
  • Mezua
8LT725Z43SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT725Z43SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 554 pcs Datuen fitxa 8LT725Z43SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-23394 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount