8LT725F43SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT725F43SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Fitxak: 8LT725F43SN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 754 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
  • Mezua
8LT725F43SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT725F43SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 754 pcs Datuen fitxa 8LT725F43SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-23262 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount