8LT725F24PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT725F24PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
Fitxak: 8LT725F24PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 719 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
  • Mezua
8LT725F24PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT725F24PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 719 pcs Datuen fitxa 8LT725F24PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-23201
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8LT725F24SA
8LT725F24SA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT J/N
Stockean: 668 pcs
Deskarga: 8LT725F24SA.pdf
RFQ
8LT725F24PN-LC
8LT725F24PN-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT