8LT725B29PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT725B29PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 29C 29#16 PIN J/N
Fitxak: 8LT725B29PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 702 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
  • Mezua
8LT725B29PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT725B29PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 29C 29#16 PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 702 pcs Datuen fitxa 8LT725B29PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-23011
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy