8LT721Z41SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT721Z41SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Fitxak: 8LT721Z41SN-LC.pdf
  • Mezua
8LT721Z41SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT721Z41SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1487 pcs Datuen fitxa 8LT721Z41SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-22662 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount