8LT721B39PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT721B39PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 39C 37#20 2#16 PIN J/N
Fitxak: 8LT721B39PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8LT721B39PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT721B39PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 1083 pcs Datuen fitxa 8LT721B39PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-22481
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy