8LT715B15SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT715B15SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Fitxak: 8LT715B15SB-LC.pdf
  • Mezua
8LT715B15SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT715B15SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1311 pcs Datuen fitxa 8LT715B15SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-15
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-21876 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount