8LT525Z46SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT525Z46SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Fitxak: 8LT525Z46SA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 618 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
  • Mezua
8LT525Z46SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT525Z46SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 618 pcs Datuen fitxa 8LT525Z46SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-46
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-21418 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 46 (44 + 2 Coax)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)