8LT525Z43SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT525Z43SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Fitxak: 8LT525Z43SN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 634 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
  • Mezua
8LT525Z43SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT525Z43SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 634 pcs Datuen fitxa 8LT525Z43SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-21403
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy