8LT525F61PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT525F61PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 61C 61#20 PIN PLUG
Fitxak: 8LT525F61PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 976 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
  • Mezua
8LT525F61PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT525F61PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 61C 61#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 976 pcs Datuen fitxa 8LT525F61PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-21305
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy