8LT525F43SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT525F43SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Fitxak: 8LT525F43SN-LC.pdf
  • Mezua
8LT525F43SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT525F43SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1026 pcs Datuen fitxa 8LT525F43SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-21270 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16 (20), 20 (23)
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8LT525F44AN
8LT525F44AN
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 8C 4#16 4#8 PIN PLUG
Stockean: 545 pcs
Deskarga: 8LT525F44AN.pdf
RFQ
8LT525F44PC-LC
8LT525F44PC-LC
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE