8LT525B29PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT525B29PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 29C 29#16 PIN PLUG
Fitxak: 8LT525B29PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 881 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8LT525B29PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT525B29PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 29C 29#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 881 pcs Datuen fitxa 8LT525B29PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-20991
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Green
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8LT525B29PN-LC
8LT525B29PN-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE