8LT523Z55PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT523Z55PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Fitxak: 8LT523Z55PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 579 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
  • Mezua
8LT523Z55PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT523Z55PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 55C 55#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 579 pcs Datuen fitxa 8LT523Z55PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-20827
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8LT525B04AC
8LT525B04AC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 56C 48#20 8#16 PIN PLUG
Stockean: 822 pcs
Deskarga: 8LT525B04AC.pdf
RFQ
8LT525B04AB
8LT525B04AB
Stockean: 1078 pcs
Deskarga: 8LT525B04AB.pdf
RFQ
8LT523Z55PN-LC
8LT523Z55PN-LC
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE