8LT523F21PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT523F21PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 21C 21#16 PIN PLUG
Fitxak: 8LT523F21PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 925 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
  • Mezua
8LT523F21PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT523F21PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 21C 21#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 925 pcs Datuen fitxa 8LT523F21PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-20685
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy