8LT521F11PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT521F11PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 11C 11#12 PIN PLUG
Fitxak: 8LT521F11PN.pdf
  • Mezua
8LT521F11PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT521F11PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 11C 11#12 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1187 pcs Datuen fitxa 8LT521F11PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-20365
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy