8LT521B41PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT521B41PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Fitxak: 8LT521B41PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8LT521B41PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT521B41PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1080 pcs Datuen fitxa 8LT521B41PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-20298 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.642" (41.71mm)