8LT519F28SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT519F28SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Fitxak: 8LT519F28SN-LC.pdf
  • Mezua
8LT519F28SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT519F28SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1749 pcs Datuen fitxa 8LT519F28SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-28
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-20076 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 28
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.516" (38.51mm)