8LT519B32PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT519B32PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Fitxak: 8LT519B32PN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8LT519B32PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT519B32PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1634 pcs Datuen fitxa 8LT519B32PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-20000 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.516" (38.51mm)