8LT515F19PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT515F19PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Fitxak: 8LT515F19PN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8LT515F19PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT515F19PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 19C 19#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1758 pcs Datuen fitxa 8LT515F19PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-19528
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8LT515F19SA-LC
8LT515F19SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Stockean: 1753 pcs
Deskarga: 8LT515F19SA-LC.pdf
RFQ
8LT515F19PN-LC
8LT515F19PN-LC
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE