8LT515F18PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT515F18PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Fitxak: 8LT515F18PA-LC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8LT515F18PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT515F18PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1375 pcs Datuen fitxa 8LT515F18PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-19491 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 18
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.280" (32.51mm)