8LT325F19PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT325F19PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Fitxak: 8LT325F19PN-LC.pdf
  • Mezua
8LT325F19PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT325F19PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1211 pcs Datuen fitxa 8LT325F19PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-18328 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount