8LT325B61PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT325B61PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Fitxak: 8LT325B61PA-LC.pdf
  • Mezua
8LT325B61PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT325B61PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1034 pcs Datuen fitxa 8LT325B61PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-18230 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount