8LT323B53PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT323B53PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 53C 53#20 PIN RECP
Fitxak: 8LT323B53PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 888 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
  • Mezua
8LT323B53PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT323B53PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 53C 53#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 888 pcs Datuen fitxa 8LT323B53PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-17735
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy