8LT223B55PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT223B55PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Fitxak: 8LT223B55PN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 931 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
  • Mezua
8LT223B55PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT223B55PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 931 pcs Datuen fitxa 8LT223B55PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-16119 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount