8LT221B41PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT221B41PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Fitxak: 8LT221B41PN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8LT221B41PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT221B41PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1011 pcs Datuen fitxa 8LT221B41PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Beste izenak 1792-16089 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount