8LT021F39PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT021F39PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Fitxak: 8LT021F39PN.pdf
  • Mezua
8LT021F39PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT021F39PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1074 pcs Datuen fitxa 8LT021F39PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-15083
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy