8LT021B41PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT021B41PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 41C 41#20 PIN RECP
Fitxak: 8LT021B41PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8LT021B41PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT021B41PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 41C 41#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1206 pcs Datuen fitxa 8LT021B41PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-14987
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy