8LT017Z26PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT017Z26PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 26C 26#20 PIN RECP
Fitxak: 8LT017Z26PN.pdf
  • Mezua
8LT017Z26PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT017Z26PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 26C 26#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1161 pcs Datuen fitxa 8LT017Z26PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-14945
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy