8LT013F04SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8LT013F04SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 4C 4#16 SKT RECP
Fitxak: 8LT013F04SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8LT013F04SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8LT013F04SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 4C 4#16 SKT RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1571 pcs Datuen fitxa 8LT013F04SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 13-4 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Beste izenak 1792-14458
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 4 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy