8D7L21W41PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D7L21W41PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 41C 41#20 PCB PIN J/N
Fitxak: 8D7L21W41PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 540 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D7L21W41PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D7L21W41PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 41C 41#20 PCB PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 540 pcs Datuen fitxa 8D7L21W41PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-14148
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy