8D725Z43PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D725Z43PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Fitxak: 1.8D725Z43PA-LC.pdf2.8D725Z43PA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D725Z43PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D725Z43PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa 1.8D725Z43PA-LC.pdf2.8D725Z43PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-14078 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount