8D725Z24PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D725Z24PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Fitxak: 1.8D725Z24PA-LC.pdf2.8D725Z24PA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 561 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 561 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D725Z24PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D725Z24PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 561 pcs Datuen fitxa 1.8D725Z24PA-LC.pdf2.8D725Z24PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-24
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-14036 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa -
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 12 (12), 16 (12)
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D725Z24BA
8D725Z24BA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8D 24C 12#16 12#12 SKT J/N
Stockean: 673 pcs
Deskarga: 8D725Z24BA.pdf
RFQ
8D725Z24SA-LC
8D725Z24SA-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT