8D725Z19PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D725Z19PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 19C 19#12 PIN J/N
Fitxak: 1.8D725Z19PN.pdf2.8D725Z19PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 707 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D725Z19PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D725Z19PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 19C 19#12 PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 707 pcs Datuen fitxa 1.8D725Z19PN.pdf2.8D725Z19PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-14025
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D725Z19BA
8D725Z19BA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8D 19C 19#12 SKT J/N
Stockean: 694 pcs
Deskarga: 8D725Z19BA.pdf
RFQ
8D725Z24AA
8D725Z24AA
deskribapena: 8D 24C 12#16 12#12 PIN J/N
Stockean: 671 pcs
Deskarga: 8D725Z24AA.pdf
RFQ
8D725Z19PN-LC
8D725Z19PN-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT