8D725F61PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D725F61PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Fitxak: 1.8D725F61PN-LC.pdf2.8D725F61PN-LC.pdf
  • Mezua
8D725F61PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D725F61PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1148 pcs Datuen fitxa 1.8D725F61PN-LC.pdf2.8D725F61PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-13871 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount