8D725F11PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D725F11PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Fitxak: 1.8D725F11PN-LC.pdf2.8D725F11PN-LC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
8D725F11PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D725F11PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1088 pcs Datuen fitxa 1.8D725F11PN-LC.pdf2.8D725F11PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-11
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-13736 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount