8D721Z16SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D721Z16SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Fitxak: 1.8D721Z16SN-LC.pdf2.8D721Z16SN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 840 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
  • Mezua
8D721Z16SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D721Z16SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 840 pcs Datuen fitxa 1.8D721Z16SN-LC.pdf2.8D721Z16SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-16
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-13406 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount