8D721K16PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D721K16PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 16C 16#16 PIN J/N
Fitxak: 1.8D721K16PN.pdf2.8D721K16PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 579 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D721K16PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D721K16PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 16C 16#16 PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 579 pcs Datuen fitxa 1.8D721K16PN.pdf2.8D721K16PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-16 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-13295
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy