8D721F16PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D721F16PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Fitxak: 1.8D721F16PN-LC.pdf2.8D721F16PN-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D721F16PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D721F16PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1197 pcs Datuen fitxa 1.8D721F16PN-LC.pdf2.8D721F16PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-16
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-13234 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount