8D717W26PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D717W26PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 26C 26#20 PIN J/N
Fitxak: 1.8D717W26PN.pdf2.8D717W26PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D717W26PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D717W26PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 26C 26#20 PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1478 pcs Datuen fitxa 1.8D717W26PN.pdf2.8D717W26PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-13060
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy