8D525Z37PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525Z37PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 37C 37#16 PIN PLUG
Fitxak: 8D525Z37PN.pdf
Stock egoera 525 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
  • Mezua
8D525Z37PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525Z37PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 37C 37#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 525 pcs Datuen fitxa 8D525Z37PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-37 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy