8D525Z29PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525Z29PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 29C 29#16 PIN PLUG
Fitxak: 1.8D525Z29PN.pdf2.8D525Z29PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 697 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
  • Mezua
8D525Z29PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525Z29PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 29C 29#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 697 pcs Datuen fitxa 1.8D525Z29PN.pdf2.8D525Z29PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-11778
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D525Z29PN-LC
8D525Z29PN-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE