8D525Z11SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525Z11SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Fitxak: 1.8D525Z11SN-LC.pdf2.8D525Z11SN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 814 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D525Z11SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525Z11SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 814 pcs Datuen fitxa 1.8D525Z11SN-LC.pdf2.8D525Z11SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-11
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-11763 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Black Zinc Nickel Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 10 (9), 20 (2)
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D525Z19PN-LC
8D525Z19PN-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE