8D525S24PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525S24PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Fitxak: 1.8D525S24PN.pdf2.8D525S24PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 375 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 375 pcs
  • Mezua
8D525S24PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525S24PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 375 pcs Datuen fitxa 1.8D525S24PN.pdf2.8D525S24PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-24 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-11248
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy