8D525K43PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525K43PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Fitxak: 1.8D525K43PN.pdf2.8D525K43PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 298 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
  • Mezua
8D525K43PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525K43PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 43C 23#20 20#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 298 pcs Datuen fitxa 1.8D525K43PN.pdf2.8D525K43PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-11194
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy