8D525F46SE251
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525F46SE251
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 46C MIXED SKT PLUG
Fitxak: 8D525F46SE251.pdf
Stock egoera 346 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
  • Mezua
8D525F46SE251ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525F46SE251 fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 46C MIXED SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 346 pcs Datuen fitxa 8D525F46SE251.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-46 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 46 (44 + 2 Power)
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Uneko balorazioa 7.5A, 13A, 45A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D525F46SN
8D525F46SN
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8D 46C MIXED SKT PLUG
Stockean: 521 pcs
Deskarga: 8D525F46SN.pdf
RFQ
8D525F46SN-LC
8D525F46SN-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE