8D523F53SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D523F53SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 53C 53#20 SKT PLUG
Fitxak: 1.8D523F53SN.pdf2.8D523F53SN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 937 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 937 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D523F53SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D523F53SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 53C 53#20 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 937 pcs Datuen fitxa 1.8D523F53SN.pdf2.8D523F53SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-10378
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy